این مطلب ۹۹ بار خوانده شده
رییس اداره تبلیغات زابل

۱۹۰ مسجد میزبان روزه داران در ماه رمضان/ ۱۵۰ مبلغ به مناطق مختلف اعزام می شوند

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زابل عنوان کرد: به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ۱۹۰ مسجد میزبان روزه داران در شهرستان زابل خواهد بود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان سیستان و بلوچستان؛ حجت الاسلام و المسلمین محسن عارفی در همایش طلایه داران تبلیغ که با حضور روحانیون و مبلغین منطقه و اعزامی در آستانه ماه مبارک رمضان که در محل اداره تبلیغات اسلامی زابل برگزار شد بیان کرد: ماه رمضان فرصت خوبی برای تقرب به پروردگار است بنابراین هر چه نسل های جوان را با معنویت مانوس کنیم آسیب های اجتماعی کاهش خواهد یافت و رویش معنویت جامعه را بیمه خواهد کرد.

حجت الاسلام عارفی افزود: در ایام ماه مبارک رمضان گفتمان های دینی و حلقه های معرفت در مساجد باید تشکیل شود تا سطح معرفتی مومنین افزایش یابد چرا که این امر در مقابل هجمه شدید دشمن بهترین روش برای واکسینه کردن است.

وی با بیان اینکه شهرستان زابل با بیش از ۱۹۰ مسجد ظرفیت مناسبی برای فعالیت فرهنگی در ماه مبارک رمضان را دارد، تصریح کرد: به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان بیش از ۱۵۰ روحانی و مبلغ بومی و اعزامی جهت حضور در مساجد ساماندهی خواهد شد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی زابل خاطرنشان کرد: ماه رمضان ماه زدودن گناهان است بنابراین با بهره برداری از این ماه و پیشه کردن تقوا می توان در جهت رسیدن به پروردگار گام برداشت و خود را برای دور نگه داشتن از گناه در ماه های دیگر بیمه کرد.

حجت الاسلام عارفی در پایان گفت: خوشا به سعادت کسانی که از ماه رمضان بهترین توشه ها را گرفته باشند چرا که هیچ ماهی به بزرگی و عظمت این ماه جهت رسیدن به پروردگار نمی باشد بنابراین ضیافت و مهمانی الهی زیبنده این ماه است.