این مطلب ۱۳۴ بار خوانده شده
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:

باید برای محرومیت زدایی و بهبود معیشت مردم تلاش شود

زاهدان - فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: ما در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تلاش می کنیم تا با حرکت در حوزه محرومیت زدایی و بهبود معیشت مردم خدمتگذار خوبی برای مردم باشیم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار بسیج، سردار امان الله گشتاسب صبح امروز در جلسه تکریم و معارفه فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان که در محل حسینیه «عاشقان ثارالله» زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: مردم سیستان و بلوچستان مردمی انقلابی نجیب و مومن هستند و خدمت به آنها باید در اولویت باشد.

وی افزود: امروز رمز موفقیت نظام جمهوری اسلامی در دنیا تبعیت مردم از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و اخلاص و وحدت آن ها است.فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با اشاره به امنیت موجود در استان تصریح کرد: هر چه برای مردم تلاش شود و خدمت شود باز هم کافی نیست زیرا این مردم هیچگاه به نظام خود پشت نکرده اند.

وی با اشاره به اینکه در حوزه محرومیت زدایی و بهبود معیشت مردم باید اقدام شود، افزود: ما در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تلاش می کنیم تا با حرکت در این مسیر خدمتگذار خوبی برای مردم باشیم.

سردار گشتاسب با اشاره به اقدامات موثر سردار حسین معروفی در استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: سردار معروفی نمونه بارزی از اخلاص در عمل بود و هر چه توان داشت را برای خدمت به این مردم به کار گرفت.