این مطلب ۱۰۳ بار خوانده شده
مسئول سازمان اردویی بسیج:

امنیت کشور حاصل خون شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم است

سردار سلیمانی با بیان اینکه امنیت کشور حاصل خون شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم است، گفت: امروز مردم میهن اسلامی بدون ترس از تهدیدات دشمنان زندگی می کنند و این، نتیجه رشادت های شهداست.
نسخه مناسب چاپ

سردار سلیمانی با بیان اینکه امنیت کشور حاصل خون شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم است، گفت: امروز مردم میهن اسلامی بدون ترس از تهدیدات دشمنان زندگی می کنند و این، نتیجه رشادت های شهداست.
[امنیت کشور حاصل خون شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم است]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج، سردار یعقوب سلیمانی مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج با اشاره به اینکه امنیت کشور مرهون خون شهداست، گفت: اگر امروز مردم میهن اسلامی بدون ترس از تهدیدات دشمنان زندگی می کنند، نتیجه رشادت ها و جوانمردی های رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس است و همچنان راه جهاد باز است و امروزه شهدای مدافع حرم با دادن خون گرانبهای خود، امنیت ما را دو چندان نموده اند.
 
وی ادامه داد: برترین ایثار یک فردنثار کردن جان خود است و مجاهدت ها و جانفشانی شهدای گرانقدر امنیت و آرامش امروز کشور را رقم زده است و نباید فراموش کنیم که دستاوردهای انقلاب مرهون از خود گذشتگی و مقاومت شهداست و صبر و بردباری خانواده شهدا نیز در جامعه بهترین الگو است.
 
سردار سلیمانی با بیان اینکه خانواده شهدا گرانبهاترین سرمایه های کشورند، تاکید کرد: همانطور که شهدا با جان خود از این نظام دفاع و پاسداری کردند ما نیز در پیروی از اهداف آنان و حمایت از خانواده های شهدا از هر کوششی دریغ نخواهیم کرد.
 
مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج در  پایان خاطرنشان کرد: راهیان نور، فرصتی برای زنده کردن فرهنگی ایثار و شهادت در جامعه است و درصد زیادی از شهدای مدافع حرم، یک روزی پا در مناطق عملیاتی دفاع مقدس گذاشتند و به سفر راهیان نور مشرف شده و از نزدیک با راه شهدا آشنا بودند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.