این مطلب ۱۰۲ بار خوانده شده
معاون بهداری نیروی زمینی سپاه خبر داد:

بهره برداری از۱۲۳ بیمارستان صحرایی توسط سپاه پاسداران/ انجام ۱۰ هزار عمل جراحی تنها در جنوب شرق کشور

سردار اخوان گفت: قابلیت ها، توانمندی ها و ظرفیت های موجود در نیروی زمینی باعث بهره برداری از ۱۲۳ بیمارستان صحرایی در داخل و خارج کشور شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سایت کوله بار به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان ، سردار احمد اخوان معاون بهداری نیروی زمینی سپاه در مراسم افتتاح رسمی ۱۲ بیمارستان صحرایی در جنوب شرق کشور با بیان اینکه حوزه سلامت یکی از عرصه هایی است که در تامین امنیت پایدار نقش اساسی داشته و به تامین امنیت پایدار کمک می کند، اظهار داشت: قابلیت ها، توانمندی ها و ظرفیت های موجود در نیروی زمینی باعث بهره برداری از ۱۲۳ بیمارستان صحرایی در داخل و خارج کشور شد.

وی ادامه داد : تا کنون بیش از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر خدمات ارائه شده است که با توجه به اینکه نیازمندی های مردم این مناطق بیشتر از خدمات بوده ۱۰ هزار عمل جراحی تنها در جنوب شرق کشور انجام شده است.

سردار اخوان وسعت این رزمایش را ۲۵ هزار کیلومتر جمعیتی و ۲۲ تخت عمل عنوان کرد و افزود: در این بیمارستان ها ۷۰۰ هزار نفر از خدمات ما بهره مند می شوند.

 

معاون بهداری نیروی زمینی سپاه در خصوص فرآیند مراجعه بیماران تصریح کرد: بیماریابی توسط مراکز بهداشتی درمانی منطقه، تکمیل فرم غربالگری و ارجاء بیماران به بیمارستان سیار در مدت برپایی بیمارستان، ارائه خدمات درمانی و بستری در بیمارستان صحرایی ، ارجاء به بیمارستان های دانشگاهی و سپاه در صورت نیاز به جراحی پیش بینی شده انجام می شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.