این مطلب ۱۱۸ بار خوانده شده

اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی جنوب کشور

مسئول سازمان اردویی ،راهیان نور وگردشگری سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان دهم مهرماه امسال تا تاریخ بیستم آبان امسال تعداد ۴۳۳۹ نفر از دانش آموزان مدارس سطح استان به اردوی راهیان نور اعزام شده اند.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اردویی سپاه سلمان استان سیستان وبلوچستان  سرهنگ محمد سنچولی درگفتگو با خبرنگار کوله بارگفت: اعزام ۴۳۳۹دنفر دانش آموز سطح استان در قالب ۹۱ کاروان بصورت روزانه از تاریخ دهم مهرماه تا بیستم آبان ماه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

وی ادامه داد: این دانش آموزان در مدت سه روز از بیشتر یادمان ها و زیارتگاه ها در مناطق جنگی والفجر هشت ،مسجد جامع خرمشهر،شلمچه، هویزه و دهلاویه بازدید نمودند.

ایشان اظهار داشت: از آنجا که دانش آموزان آینده سازان کشور هستنددر واقع راهیان نور یکی از راه هایی هست که دانش آموزان را نسبت به فرهنگ ارزشمند هشت سال دفاع مقدس آشنا تر نموده و به همین دلیل راهیان نور دانش آموزی تاثیر بیشتری خواهد داشت.

مسئول اردویی سپاه سلمان گفت: راهیان نور یکی از تأثیرگذارترین برنامه فرهنگی است که هرسال بسیاری از دانش آموزان‏ دانشجویان و سایر اقشار را به سوی مناطق عملیاتی ۸سال دفاع مقدس سوق می دهد.

سنچولی تصریح کرد: حضور در مکان هایی که شهدا در آنجا زندگی کرده و به شهادت رسیده اند، سبب دگرگونی حالات روحی انسانی می شود.

وی در پایان متذکر شد: موفقیت جمهوری اسلامی ایران در جنگ ۸ساله اگر با تمام ابعادش برای جوانان‏دانش آموزان و دانشجویان بازگو شود روحیه خودباوری را در آنان زنده خواهد کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.