روتیتر
معاون بهداری نیروی زمینی سپاه خبر داد:

بهره برداری از123 بیمارستان صحرایی توسط سپاه پاسداران/ انجام 10 هزار عمل جراحی تنها در جنوب شرق کشور

عکس
زیرتیتر
سردار اخوان گفت: قابلیت ها، توانمندی ها و ظرفیت های موجود در نیروی زمینی باعث بهره برداری از 123 بیمارستان صحرایی در داخل و خارج کشور شد.
شرح

به گزارش سایت کوله بار به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان ، سردار احمد اخوان معاون بهداری نیروی زمینی سپاه در مراسم افتتاح رسمی 12 بیمارستان صحرایی در جنوب شرق کشور با بیان اینکه حوزه سلامت یکی از عرصه هایی است که در تامین امنیت پایدار نقش اساسی داشته و به تامین امنیت پایدار کمک می کند، اظهار داشت: قابلیت ها، توانمندی ها و ظرفیت های موجود در نیروی زمینی باعث بهره برداری از 123 بیمارستان صحرایی در داخل و خارج کشور شد.

وی ادامه داد : تا کنون بیش از 2 میلیون و 200 هزار نفر خدمات ارائه شده است که با توجه به اینکه نیازمندی های مردم این مناطق بیشتر از خدمات بوده 10 هزار عمل جراحی تنها در جنوب شرق کشور انجام شده است.

سردار اخوان وسعت این رزمایش را 25 هزار کیلومتر جمعیتی و 22 تخت عمل عنوان کرد و افزود: در این بیمارستان ها 700 هزار نفر از خدمات ما بهره مند می شوند.

 

معاون بهداری نیروی زمینی سپاه در خصوص فرآیند مراجعه بیماران تصریح کرد: بیماریابی توسط مراکز بهداشتی درمانی منطقه، تکمیل فرم غربالگری و ارجاء بیماران به بیمارستان سیار در مدت برپایی بیمارستان، ارائه خدمات درمانی و بستری در بیمارستان صحرایی ، ارجاء به بیمارستان های دانشگاهی و سپاه در صورت نیاز به جراحی پیش بینی شده انجام می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال ما شوید
http://systan.koolebar.ir/node/701

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

Source URL: http://systan.koolebar.ir/news/رسانه/بهره-برداری-از123-بیمارستان-صحرایی-توسط-سپاه-پاسداران-انجام-10-هزار-عمل-جراحی-تنها-در

List of links present in page