در سال تحصیلی ۹۶-۹۷

نخستین گروه دانش آموزان دختر شهرستان چابهار به اردوی راهیان نور اعزام شدند

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان چابهار گفت: نخستین گروه از دانش آموزان دختر دوره متوسطه شهرستان چابهار جهت بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان، حسن نوروزی با تاکید بر اهمیت نقش اردوی راهیان نور در میان دانش آموزان اظهار کرد: هدف از اعزام کاروان ‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی، ترویج فرهنگ مقاومت و حفظ روحیه ایثار و همچنین تشریح ارزش های دفاع مقدس است.

وی بیان کرد: برای انتقال ارزش‌ها، آرمان‌های انقلاب و دفاع مقدس باید برنامه‌ریزی شود و ضمن نهادینه کردن این ارزش ها باید از فراموشی رشادت های رزمندگان در دوران دفاع مقدس و اینکه آن دوران برای دانش آموزان به یک افسانه تبدیل شود، جلوگیری شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان چابهار افزود: در اولین مرحله اعزام راهیان نور دانش آموزی ۷۲ نفر از دانش آموزان دختر مقطع متوسطه دو دستگاه اتوبوس به راهیان نور جنوب اعزام شدند.

راهیان نور یکی از آداب تربیت نسل انقلابی و مقاوم است

جانشین سپاه چابهار در حاشیه اعزام دانش آموزان با اشاره به اینکه یکی از اهداف تربیتی آموزش و پرورش تربیت متوازن دانش‌آموزان است اظهار کرد: راهیان نور یکی از آداب تربیت نسل انقلابی و مقاوم است.

سرهنگ پاسدار عباس بهادر گفت: ترویج اشاعه ایثار و شهادت در جامعه و آشنایی نسل جدید با این مناطق از دیگر اهداف برگزاری اردوهای راهیان نور است.

وی افزود: این برنامه فرهنگی با هدف آگاه‌سازی و آشنا کردن نسل جوان با رشادت‌ها و شجاعت‌های رزمندگان یکی از راهکارهای مقابله با جنگ نرم است.

انتهای پیام/[[{"fid":"1207","view_mode":"default","type":"media","attributes":{"height":"300","width":"450","class":"media-element file-default"},"link_text":null}]]

http://systan.koolebar.ir/node/908

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.
The website encountered an unexpected error. Please try again later.