اعزام دانش آموزان دختر بسیجی دلگان به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دلگان از اعزام 120 نفر از دانش آموزان بسیجی دلگان به راهیان نور جنوب کشور خبر داد.

سرهنگ 2 پاسدار حسین شهرکی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان، گفت: 120 نفر از دانش آموزان دختر بسیجی شهرستان دلگان به اردوهای راهیان نور جنوب کشور اعزام شده اند.

وی با بیان اینکه مدت این اردوی فرهنگی 5 روز است، افزود: دانش آموزان دختر از مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس یادمان دهلاویه، مزار شهدای هویزه، یادمان عملیاتی والفجر 8 و شلمچه بازدید می کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان با اشاره به اینکه این مرحله دوم اعزام به اردوهای راهیان نور در جنوب کشور است، تصریح کرد: مرحله اول که همزمان با هفته بسیج دانش آموزی بود، 80 نفر از دانش آموزان پسر این شهرستان اعزام شده اند.

شهرکی هدف از اعزام دانش آموزان دختر بسیجی را آشنایی این قشر با رشادت‌های رزمندگان در دوران هشت دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: دانش آموزان به عنوان آینده سازان این مملکت باید با رشادت ها و دلاورمردیهای رزمندگان در دوران هشت ساله آشنا شوند.

وی حضور در مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس را تکلیفی برای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا دانست و اضافه کرد: این افتخار بزرگی است که نصیب دانش آموزان دختر بسیجی شهرستان دلگان در راستای ترویج فرهنگ مقاومت و مکتب شهادت شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان اظهار کرد: استقبال از اردوهای راهیان نور در شهرستان دلگان بسیار چشمگیر بوده است، بطوریکه درخواست ها برای اعزام برای مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس بیش از این اعزام ها است.

شهرکی خاطر نشان کرد: اعزام این اردو با همکاری اداره آموزش و پرورش و  ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان انجام شده است.

http://systan.koolebar.ir/node/699

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.